Email Gönderin tmosandik@gmail.com
Bizi Arayın 0(312) 230 4249
ÜYELİK BAŞVURUSU

Hakkımızda

Ofisçiler Yardımlaşma Derneği

TMO çalışanları arasında yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, kısa dönemli nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve üyelikleri süresince biriktirdikleri küçük tasarruflarını değerlendirerek emeklilikte ek bir gelir elde etmeleri amacıyla 1941 yılında kurulmuştur.

Emeklilik Fonu ve Emekli İkramiyesi

Üyelerimiz aylık minimum 150 TL ödeyerek Emeklilik Fonu’na üye olabilmektedir. Birikimleriniz, bankalar nezdinde ihale yapılarak en yüksek faiz teklifini veren bankada mevduat, repo veya hazine bonosu alınarak değerlendirilmekte, her ay sonunda işlemiş faizi ilave edilerek üyelerimizin şahsi hesabına kaydedilmektedir.

Biriktirme Fonu

Bu fona diledikleri tutarda aylık katılım payı yatıran üyelerimiz; 8 ay sonra birikmiş aidatlarının 3 katı tutarında en fazla 16 ay vadeli faizsiz kredi kullanabilmektedir.

Eğitim ve Bayram Kredileri

Her yıl, üyelerimizin çocuklarının eğitime başlama dönemi ile Kurban Bayramı öncesi ihtiyaçların arttığı dönemde, yönetim kurulunun belirlediği zaman diliminde talep eden üyelerimizin tamamına faizsiz ihtiyaç kredisi ödenmektedir.

Kültürel Faaliyetler

Derneğimiz; sinema, tiyatro, konser vb. kültürel faaliyetler için toplu olarak indirimli biletler alarak talep eden üyelerimize ücreti mukabil dağıtmaktadır.

Kültürel Faaliyetler

Üyelerimizin istekleri doğrultusunda, yılda birkaç kez tatil ve kültürel amaçlı geziler organize edilmektedir. Bu geziler için çok sayıda firmadan teklif alınarak, gezinin en düşük fiyatla yapılması sağlanmakta, ayrıca gezi ücreti taksitler halinde tahsil edilmektedir.

Hayatınızı Birleştirdiğinizde

Bir yıllık üyelik süresini doldurmuş olan üyelerimizin evlenmesi halinde bir defaya mahsus olmak üzere mutlu günlerinde bir eksiğini tamamlamasını hedefliyoruz.

Sevdiklerinizi Kaybettiğinizde

Üyelerimizin, eş ve çocuklarını, bakmakla yükümlü olduğu anne ve babalarını kaybetmeleri halinde bu zor anlarında maddi destek sağlıyoruz.

YÖNETİM KURULUMUZ

Yönetim Kurulumuz Sayın Ercan Yorulmaz başkanlığında ve diğer üyeleri ile birlikte derneğin hedeflerine ulaşmak için çalışmalarına 2015 yılından bu yana devam etmektedirler.

BİR BİRİKİME NE DERSİN?

Birikimlerinizi en güvenli bankalarda en yüksek faizle değerlendiriyor, paraya ihtiyaç duyduğunuzda faizsiz kredi imkanı sunuyoruz.