Email Gönderin tmosandik@gmail.com
Bizi Arayın 0(312) 230 4249
ÜYELİK BAŞVURUSU
dikkat

İhtiyaç (İkraz) Kredisi Miktarı 12.000 TL’ye, Geri Ödeme Süresi 16 Aya Yükseltilmiştir

Bilindiği üzere üyelerimizin acil parasal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Yardımlaşma Sandığı bünyesinde İhtiyaç (İkraz) Kredisi Fonu bulunmaktadır.

Üyelerimizce bu fona yoğun ilgi gösterilmekte ve tüm borç talepleri en kısa sürede karşılanarak talep edilen miktarlar üyelerimizin banka hesaplarına yatırılmaktadır.

Sandığımızın imkanları ölçüsünde, isteyen üyemize ikraz fonundan 9.000.-TL’yi geçmemek kaydıyla fondaki mevduatının 3 katı tutarında ve en fazla 14 ay geri ödemeli faizsiz kredi kullandırılmakta idi.

Sandık Yönetim Kurulunca 01 Nisan 2019 tarihinden itibaren ihtiyaç kredisi üst limitinin 12.000.-TL’ye, vadesinin ise en fazla 16 aya çıkartılması kararlaştırılmıştır.

Ayrıca, kullandığı ihtiyaç kredisinin %50’sini geri ödeyen üyelerimizin talepleri halinde kalan borcu yeniden yapılandırılmakta ve kendilerine ikinci bir imkan sağlanmakta idi. Bu uygulama devam etmekle birlikte 01 Nisan 2019 tarihinden itibaren kullanılacak ihtiyaç kredisinde borcun aylara sari olarak %75’inin geri ödenmesi halinde yeniden yapılandırma talepleri dikkate alınacaktır.

İkraz geri ödemesi halen devam eden üyelerimizin ödeme ve yeniden yapılandırma koşullarında herhangi bir değişiklik yapılmamış olup, 01 Nisan 2019 tarihinden sonra ikraz kredisi talep edecek veya borcunu yeniden yapılandırmak isteyecek üyelerimiz için yukarıda açıklanan şekilde işlem yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

3 Yorum

  1. MEHMET KORAN 2 sene önce 1 Ağustos 2019

    SANDIĞIMIZIN FAALİYETLERİNDEN MEMNUNUM, SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM.

    CEVAPLA
  2. MEHMET KORAN 2 sene önce 5 Ağustos 2019

    TEŞEKKÜRLER YARDIM SANDIĞIMIZ

    CEVAPLA

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir