Email Gönderin tmosandik@gmail.com
Bizi Arayın 0(312) 230 4249
ÜYELİK BAŞVURUSU
fidan-dikim-75-yil-7

Derneğimizin 75. Kuruluş Yılını Fidan Dikerek Kutladık

Ofisçiler Yardımlaşma Derneği ve Sandığı olarak kuruluşumuzun 75. yılını, Kahramankazan Şehitler Ormanın’da ağaçlandırma etkinliği düzenleyerek katılımcılarla birlikte kutladık. Tüm katılımcılara ve destek veren Ankara Orman Şube Müdürlüğü’ne ve kurumumuz Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü’ne sonsuz teşekkürler.

 

4 Yorum

 1. Y. Erdemir 5 sene önce 1 Aralık 2016

  Öncelikle etkinliğinizde yer alan bir arkadaşınız ve üyeniz olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Derneğimizin şimdiye kadar yaptığı en güzel ve anlamlı bu etkinliğe katılıdığım için çok mutluyum. Çocuklarımıza ve geleceğimize küçük de olsa bir katkımız olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu tip sosyal etkinliklerin devamını ve daha da etkin hale getirilmesini umuyor ve sizlerden bu konuda yeni girişimlerde bulunmanızı bekliyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Sevgilerimle.

  CEVAPLA
  • Öncelikle katılımınız için çok teşekkür ederiz. Sizden ve diğer katılımcılardan aldığımız teşekkür ve destek bizi de mutlu etti ve bu tür etkinlikleri geliştirmemiz gerektiği konusunda cesaretlendirdi. Şahsınızda Derneğimizin kuruluşunun 75. yıl fidan dikme etkinliğine katılan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler…

   CEVAPLA
 2. Naciye DUMAN 5 sene önce 8 Aralık 2016

  Hanı atalarımız derler ya dünyada dikili bir ağacı bile yok diye. Şükürler olsun ki sayenizde epeyce fidan diktik. İnşallah emeklerimiz boşa gitmez de çoğunluğu tutar. Güzel yurdum yemyeşil ağaçlarla daha da güzelleşir. Fidan dikimi sonrasında yapılan sosyal etkinlik de personeli birbirine kaynaştırmak açısından çok güzeldi. Böyle ulvi bir etkinliği düşünüp bizleri mutlu ettiniz. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür eder, güzel etkinliklerinizin devamını dilerim.

  CEVAPLA
 3. GMS Hurda Metal 3 sene önce 27 Haziran 2018

  Üzerinde yaşadığımız dünyanın sınırlı kaynaklarını büyük bir aç gözlülükle tüketmekteyiz. Bizler geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe İzmir Bornova’da hizmet veren hurdacılar olarak şunu vurgulamak isteriz sadece 1 ton kağıdın geri dönüşüme katılması sonucu yaklaşık 17 yetişkin ağacın kesilmesi önlenmektedir.

  CEVAPLA

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir