Email Gönderin tmosandik@gmail.com
Bizi Arayın 0(312) 230 4249
ÜYELİK BAŞVURUSU

Benelüx ve Paris Turu

benelux-brugge-paris-turu
24 Haziran 2017 Saat 09:00 Benelüx ve Paris Avrupa

Benelüx ve Paris Turu

PARİS (2) & BRÜKSEL (1) & LÜKSEMBURG (1) & KÖLN (1) & AMSTERDAM (2)

Atlas Havayolları ile – 7 Gece 8 Gündüz Hareket tarihi : 24 Haziran 2017

1. Gün ISTANBUL – PARİS Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde sabah 09.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6033 sefer sayılı uçuşu ile 11.50’de Paris’e hareket. Yerel saat ile 13.40 ‘da Paris’ e varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Panoramik Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon’un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün PARİS Sabah kahvaltısının ardından tam günlük kombine Paris turu için hareket. Turumuzda Montmartre Ressamlar Tepesi ve Meydanı, Scare Coeur, tekne ile Sen Nehri gezisi, Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi, Pont Des Arts köprüsü, görülecek yerler arasında. Tur sonrası serbest zaman ve otele hareket, geceleme otelimizde.

3. Gün PARİS – BRUGES – BRÜKSEL (300 km. + 90 km.) Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Bruges (Brugge) ve Brüksel’e hareket. Dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Bruges’de şehir turu. Ardından panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasında. Daha sonra otelinize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

4. Gün BRÜKSEL – LÜKSEMBURG – SCHENGEN (190 km. +25 km.) Sabah kahvaltısının ardından Luxemburg’a hareket ediyoruz. Luxemburg’a varış sonrası panoramik şehir turu. Schengen gezisi. Lüksemburg’a dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5. Gün LÜKSEMBURG – KÖLN – DÜSSELDORF (170 km.+ 35 km.) Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket. Varış sonrası yapılacak şehir turunda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasında. Köln turundan sonra Düsseldorf’a hareket. Şehir turunda Königsallee, Altstadt ve Marktplatz gezilecek yerler arasında. Geceleme Köln’deki otelimizde.

6. Gün KÖLN – AMSTERDAM (225 km.) Sabah kahvaltısından sonra Amsterdam’a hareket. Varışın ardından panoramik Amsterdam şehir ve kanal turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, görülecek yerler arasında. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

7. Gün AMSTERDAM VE ÇEVRESİ Sabah kahvaltısından sonra Volendam Balıkçılar Kasabası & Marken Köyü ve Grand Holland turu için hareket. Turumuzda, rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanı. (Ünlü Haring balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz), mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri gezisi, eski başkent Den Haag, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasında. Geceleme otelimizde.

8. Gün AMSTERDAM – ISTANBUL Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer ve Atlas Global Havayollarının KK 6040 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.30 ’de İstanbul’a uçuş ve yerel saat ile 20.00’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

 • Havalimanı vergileri
 • Atlasjet Havayolları ile İstanbul/Paris, Amsterdam/İstanbul parkurunda uçak bileti
 • Belirtilen 3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar Alan/otel/alan transferleri
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri.
 • Amsterdam, Brüksel, Bruges, Rotterdam, Delft, Paris, Lüksemburg, Shengen, Köln ve Düsseldorf panoramik şehir turları
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlı hizmetleri
 • Otel vergileri Programda belirtilen tüm ekstra turlar
 • Amsterdam’da kanal turu
 • Seinne Nehrinde tekne turu
 • Eiffel Kulesine çıkış bileti
 • Shengen Turu
 • Turist şehir vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

 • Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO)
 • Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Öğlen ve akşam yemekleri

 

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK

 

TUR ÜCRETİ

2 Kişilik Oda Kişi Başı : 820 Euro
Çift Kişilik Oda Tek Kişi : 1.110 Euro

İLETİŞİM:

Neslihan TUFAN : 3380
Ayhan TAY: 3344

ÖDEME PLANI

Mart : 200 EURO
Nisan: 200 EURO
Mayıs: 200 EURO
Haziran: 220 EURO

NOT : Ntatil Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Ntatil Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Gezi Rotası

2017/06/24 09:00:00